Last transmission: 09.07.2021 15:07 | Sonja Lange


No. 1: Results checked
Pi 9 | Fr 13:30 | Referee: TOTH JankaEIFRIG Maximilian Johannes

Nation Name No. 1 2 3 4 5 V TD TR I1 I2 Rk. Rd. Q
BEL VAN DORPE Roswitha
1
1 D0 D1 D0 D1 0 2 20 0.000 -18 5. 16.
RUS MISHUROVA Irina
1
2 V5 V5 V4 V5 4 19 7 1.000 12 1. 2.
UKR DOLOH Nadiia
1
3 V5 D3 V5 D4 2 17 15 0.500 2 3. 9.
BLR MAKRYTSKAYA Alesia
1
4 V5 D2 D4 V5 2 16 9 0.500 7 2. 8.
FRA DROIT MALARME Stephanie
1 Les Mousquetaires de Joinville
5 V5 D2 V5 D0 2 12 15 0.500 -3 4. 10.
Details
MISHUROVA Irina   V 5 D 0   VAN DORPE Roswitha
MISHUROVA Irina   V 5 D 3   DOLOH Nadiia
MAKRYTSKAYA Alesia   D 4 V 5   DOLOH Nadiia
MAKRYTSKAYA Alesia   D 2 V 4   MISHUROVA Irina
DROIT MALARME Stephanie   D 2 V 5   MISHUROVA Irina
DROIT MALARME Stephanie   D 0 V 5   MAKRYTSKAYA Alesia
VAN DORPE Roswitha   D 0 V 5   MAKRYTSKAYA Alesia
VAN DORPE Roswitha   D 1 V 5   DROIT MALARME Stephanie
DOLOH Nadiia   D 4 V 5   DROIT MALARME Stephanie
DOLOH Nadiia   V 5 D 1   VAN DORPE Roswitha

No. 2: Results checked
Pi 11 | Fr 13:30 | Referee: ANZOLIN CarolinaNAGIMOV Rail

Nation Name No. 1 2 3 4 5 6 V TD TR I1 I2 Rk. Rd. Q
RUS VASILEVA Liudmila
1
1 V5 V5 D3 V5 V5 4 23 6 0.800 17 1. 3.
BLR ILMINSKAYA Aleksandra
1
2 D1 D4 V5 D0 D0 1 10 24 0.200 -14 6. 15.
JPN SAKURAI Anri
1 JWFA Tokio
3 D0 V5 V5 D3 D3 2 16 22 0.400 -6 4. 13.
FRA SABLON Sophie
1 Masque De Fer de Lyon
4 V5 D4 D3 D3 D0 1 15 23 0.200 -8 5. 14.
GER TAUBER Sylvi
1 TUS Maccabi Rostock
5 D0 V5 V5 V5 D2 3 17 16 0.600 1 3. 7.
UKR YESINA Olga
1
6 D0 V5 V5 V5 V5 4 20 10 0.800 10 2. 4.
Details
ILMINSKAYA Aleksandra   D 1 V 5   VASILEVA Liudmila
ILMINSKAYA Aleksandra   D 0 V 5   TAUBER Sylvi
VASILEVA Liudmila   V 5 D 0   TAUBER Sylvi
VASILEVA Liudmila   V 5 D 0   SAKURAI Anri
TAUBER Sylvi   V 5 D 3   SAKURAI Anri
TAUBER Sylvi   V 5 D 3   SABLON Sophie
VASILEVA Liudmila   D 3 V 5   SABLON Sophie
SAKURAI Anri   V 5 D 4   ILMINSKAYA Aleksandra
SABLON Sophie   D 3 V 5   SAKURAI Anri
YESINA Olga   V 5 D 3   SAKURAI Anri
YESINA Olga   V 5 D 0   SABLON Sophie
ILMINSKAYA Aleksandra   V 5 D 4   SABLON Sophie
ILMINSKAYA Aleksandra   D 0 V 5   YESINA Olga
VASILEVA Liudmila   V 5 D 0   YESINA Olga
TAUBER Sylvi   D 2 V 5   YESINA Olga

No. 3: Results checked
Pi 13 | Fr 13:30 | Referee: MALOLEPSZY LeszekDOROSHYN Oleksandr

Nation Name No. 1 2 3 4 5 6 V TD TR I1 I2 Rk. Rd. Q
BRA SANTOS Monica
Grêmio Náutico União
1 V5 D0 V5 V5 D0 3 15 13 0.600 2 3. 6.
BLR KASTSIUCHKOVA Anastasiya
1
2 D0 D2 V5 V5 D1 2 13 18 0.400 -5 5. 12.
RUS BOYKOVA Victoria
1
3 V5 V5 V5 V5 V5 5 25 10 1.000 15 1. 1.
FRA DEMAUDE Cecile
1 Masque De Fer de Lyon
4 D1 D2 D4 V5 V5 2 17 21 0.400 -4 4. 11.
ITA NORA Consuelo
1
5 D2 D1 D1 D2 D0 0 6 25 0.000 -19 6. 17.
GEO KHETSURIANI Irma
1
6 V5 V5 D3 D4 V5 3 22 11 0.600 11 2. 5.
Details
KASTSIUCHKOVA Anastasiya   D 0 V 5   SANTOS Monica
KASTSIUCHKOVA Anastasiya   V 5 D 1   NORA Consuelo
SANTOS Monica   V 5 D 2   NORA Consuelo
SANTOS Monica   D 0 V 5   BOYKOVA Victoria
NORA Consuelo   D 1 V 5   BOYKOVA Victoria
NORA Consuelo   D 2 V 5   DEMAUDE Cecile
SANTOS Monica   V 5 D 1   DEMAUDE Cecile
BOYKOVA Victoria   V 5 D 2   KASTSIUCHKOVA Anastasiya
DEMAUDE Cecile   D 4 V 5   BOYKOVA Victoria
KHETSURIANI Irma   D 3 V 5   BOYKOVA Victoria
KHETSURIANI Irma   D 4 V 5   DEMAUDE Cecile
KASTSIUCHKOVA Anastasiya   V 5 D 2   DEMAUDE Cecile
KASTSIUCHKOVA Anastasiya   D 1 V 5   KHETSURIANI Irma
SANTOS Monica   D 0 V 5   KHETSURIANI Irma
NORA Consuelo   D 0 V 5   KHETSURIANI Irma