Last transmission: 10.07.2021 14:08 | Sonja Lange

A: Table of 32, B: Table of 16, H: Table of 8
I: Semi-Final, K: Final

 

A | Table of 32

B | Table of 16

H | Table of 8

1 YUSUPOV Artur
RUS Pi
32 *** bye ***
17 GOETTLINGER Daniel
Békessy Béla Vívó Klub
HUN D 8
16 CITERNE Robert
Levallois Sporting Club
FRA V 15
9 PENDER Dariusz
POL V 15
24 STANEK Radoslaw
POL D 7
25 GIORGI ENZO
SE Nimes
FRA D 6
8 CALKA Norbert
POL V 15
5 NALEWAJEK Michal
POL V 15
28 ROBIN Serge
OGC NICE
FRA D 6
21 TRETER Rafal Bogdan
POL D 9
12 SCHMIDT Maurice
WBRS SV Böblingen
GER V 15
13 TOKATLIAN Damien
Bordeaux Etudiant Club
FRA D 11
20 TROFIMOV Nikita
RUS V 15
29 *** bye *** Pi
4 AKKAYA Hakan
Nilüfer Belediyespor
TUR
3 MAHULA Maksym
UKR Pi
30 *** bye ***
19 ROUSSELOT Mathieu
NDC Angers
FRA D 7
14 GAVRILENKOV Oleg
RUS V 13
11 PLATANIA PARISI Luca
La Tour d'Auvergne
FRA V 15
22 PRIOR MAJON Alexander
ESP D 2
27 SIATKOWSKI Michal
POL D 1
6 SHABUROV Maxim
RUS V 15
7 CHARLOT Gaetan
Masque De Fer de Lyon
FRA V 15
26 SZLUFIK Mateusz
POL D 5
23 TURKAWKA Adrien
CE Rueil Malmaison
FRA D 13
10 DEI ROSSI Matteo
Scherma Treviso
ITA V 15
15 MANKO Artem
UKR V 15
18 BALSAM Bartlomiej
POL D 1
31 *** bye *** Pi
2 FEDYAEV Roman
RUS
 
YUSUPOV Artur
RUS V 15
CITERNE Robert
Levallois Sporting Club
FRA D 4
 
 
PENDER Dariusz
POL D 8
CALKA Norbert
POL V 15
 
 
NALEWAJEK Michal
POL D 5
SCHMIDT Maurice
WBRS SV Böblingen
GER V 15
 
 
TROFIMOV Nikita
RUS V 15
AKKAYA Hakan
Nilüfer Belediyespor
TUR D 7
 
 
MAHULA Maksym
UKR V 2
GAVRILENKOV Oleg
RUS D 2
 
 
PLATANIA PARISI Luca
La Tour d'Auvergne
FRA D 1
SHABUROV Maxim
RUS V 15
 
 
CHARLOT Gaetan
Masque De Fer de Lyon
FRA D 7
DEI ROSSI Matteo
Scherma Treviso
ITA V 15
 
 
MANKO Artem
UKR D 12
FEDYAEV Roman
RUS V 15
 
 
 
 
YUSUPOV Artur
RUS V 15
CALKA Norbert
POL D 9
 
 
 
 
 
 
SCHMIDT Maurice
WBRS SV Böblingen
GER D 10
TROFIMOV Nikita
RUS V 15
 
 
 
 
 
 
MAHULA Maksym
UKR D 7
SHABUROV Maxim
RUS V 12
 
 
 
 
 
 
DEI ROSSI Matteo
Scherma Treviso
ITA D 9
FEDYAEV Roman
RUS V 15
 
 
 
Back to top
 

I | Semi-Final

K | Final

1 YUSUPOV Artur
RUS V 15
4 TROFIMOV Nikita
RUS D 10
3 SHABUROV Maxim
RUS V 15
2 FEDYAEV Roman
RUS D 6
 
YUSUPOV Artur
RUS D 9
SHABUROV Maxim
RUS V 15
 
Back to top